fbpx

Ода гречисі

“Ми схиляємося перед неминучим. Але не як пшениця, а як гречиха!…Як вітер вгамується, вона знову підіймається, така ж пряма і сильна, як раніше… “

 

Маргарет Мітчелл «Понесені вітром».

Як її лише не називають: у Німеччині – «язичеським» зерном, у Фінляндії –  татарським, а в Італії та Греції — турецьким. Словаки і чехи любовно звуть її «поганкою».  А в країнах Азії називають «чорним рисом» і «чорною пшеницею». На Русі «чорна каша» з гречки завжди була улюбленою стравою і вважалася їжею богатирів.

Сьогодні ж ідеально збалансований вітамінами і мінералами склад гречки робить її життєво необхідним харчовим продуктом і, одночасно, цілющим засобом від безлічі захворювань – вона покращує склад крові, сприяє зміцненню суглобів і кісток, виводить шлаки з організму, очищає печінку.  Але, як виявилось, це ще не всі позитивні властивості гречки. Багатовікова практика східних народів підтверджує: вона здатна зцілювати не лише зсередини! Саме на Сході була запозичена ідея створення дивовижної «гречаної» чудо-подушки.

Подушка з гречаним наповнювачем ТМ EcoPillow стане для Вас одночасно масажистом, косметологом, психотерапевтом, і просто джерелом гарного ранкового настрою. Ввечері вона ніжно і ласкаво прошурхотить Вам на вушко колискову, вранці – наповнить тіло енергією, свіжістю і бадьорістю.

 

Не вірите? А Ви спробуйте!

Увесь секрет – в натуральності і екологічності нашого гречаного наповнювача.

Гречиха – рослина-розумниця. Вона зовсім не потребує хімікатів – ні для удобрювання, ні для захисту від різних кідників. Гречка, сильна і витривала, з усім чудово справляється сама. Ось чому гречані поля вважаються екологічно чистими. Додайте сюди ще ретельне триразове високотемпературне (160°С!) очищення, яке проходить наша гречана лузга перед своєю подорожжю в наповнювач подушки, – і ось Вам гарантія чистоти і безпеки спального виробу, котору ми, як виробник, що дорожить своєю бездоганною репутацією, обов’язково забезпечуємо.

Звідси – висновок: усі продукти ТМ Eco Pillow гіпоалергенні і позбавлені всякого роду живності (пилових кліщів та інших мікроорганізмів). Тому сміливо рекомендуються навіть діткам і дорослим, схильним до алергічних і астматичних проявів.

Наступна важлива властивість наших виробів з гречаним наповнювачем – повітропроникність. Гречані лузгинки, ретельно очищені від ядра і його залишків, – сухі, легкі і міцні. Вони не скомкуються, не склеюються, а легко і вільно пересипаються усередині чохла подушки, забезпечуючи повну циркуляцію повітря, адсорбуючи і поглинаючи вологу. Ви значно менше пітнітимете під час сну, а подушка буде залишатись прохолодною на дотик і максимально комфортною для тіла. Цією властивістю обумовлений ортопедичний ефект – під час сну пружна лузга повторює контури голови і шиї, відмінно підтримує хребет і шийно-комірну зону тіла. Більше того – під час відпочинку наша подушка, завдяки особливій будові гречаних лузгинок, створює ефект легкого, невимушеного точкового масажу шкіри голови, шиї і плечей і впливає на біоактивні точки, розташовані там же. Звідси – позбавлення від хропіння і головного болю, відновлення мікроциркуляції крові і лімфи в судинах головного мозку. Нормалізується артеріальний тиск, відступає синдром хронічної втоми. Тіло відмінно розслабляється і відпочиває, а організм – повністю відновлюється, наповнюючись сонячною енергією маленьких, на перший вигляд непоказних, але таких сильних лузгинок гречаних зернят.

 

P.S. По секрету чарівним жінкам: Ваше волосся і шкіра обов’язково віддячать Вам за особливу ніч, проведену на «гречаній» подушці ТМ Eco Pillow. Хто ще так регулярно і так дбайливо стане за ними доглядати?